MarianaMiluji zimu, je to ideální čas sednout si s hrnkem teplého čaje a rozjímat či snít. Střádat přání na další rok. Velkou inspiraci nacházím také v tanci, kde mohu své sny rovnou i prožít. Dát jim formu a uvést je do pohybu, i když zatím jen na tanečním parketu v bezpečném prostoru tance.


A jak jsem se k tanci dostala?

Tanec miluji od malička, už v první třídě jsem se hlásila do baletu, ale nevzali mě. To mi vůbec nevadilo, neboť jsem k tanci využívala každou volnou chvilku a mým hlavním motorem byla radost z tance. Tančila jsem doma i ve škole, tančila jsem v parku a taky ve sprše, kde jsem si u toho ještě i zpívala. A jednou mě moje radost z tance a hlavně zvědavost zavedla na můj první workshop svobodného tance. Měla jsem pro sebe spoustu prostoru, už se nemusela skrývat a mohla jsem svůj tanec sdílet s podobnými nadšenci. Bylo to boží! Hned jsem se do toho tance zamilovala a chtěla jsem víc. Nevynechala jsem žádnou akci, která se konala poblíž, a pravidelně jsem tančila také tanec duše s ostatními ženami. Bylo to mňamózní....v tanci jsem pokračovala až mě jednoho dne mé nohy dovedly na dvouletý taneční výcvik svobodného vědomého tance, který právě ukončuji.

Co přináším?


Mimo tance jsem vášnivou cvičitelkou jógy a ráda její pozice propojuji s tancem. Nechávám se inspirovat také její dlouhou tradicí a vědomým dechem. Na ten se zaměřujeme přednostně. Dech nás totiž vede dovnitř. A miluji svobodu a lehkost, ke které vedu také tanečníky a tanečnice.

Přidáš se k nám?

Dej se do tance...

Vyplň všechny potřebné údaje a já se ti ozvu co nejdříve zpět.

FASCINACE TANCEM
výcvik svobodného vědomého tance 2022 - 2024     
                                                                                                                                                          Web vytvořila Estel, líbí se ti a chceš taky?
Vytvořeno službou Webnode Cookies
Vytvořte si webové stránky zdarma!